• Poloneza czas zacząć!

• Dnia 12 stycznia 2024 roku uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Oflagu II D w Bornem Sulinowie wzięli udział w Studniówce, która odbyła się w Centrum Konferencyjnym Zamek w Szczecinku. Bal rozpoczął się przepięknie zatańczonym polonezem oraz przemówieniem Pana Dyrektora Jacka Wojciechowskiego, który dokonał oficjalnego otwarcia uroczystości. Uczniowie klasy maturalnej podziękowali dyrektorowi szkoły, wychowawczyni - Pani Karinie Rogólskiej, nauczycielom oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniu imprezy. Świetna zabawa trwała do białego rana, ten wyjątkowy bal na długo zostanie w pamięci.

Oznacza to, że do egzaminu dojrzałości pozostało już tylko sto dni. Abiturientom życzymy doskonałych wyników, wiary we własne siły i połamania pióra na maturze.

Link do Poloneza

Fot. Andrzej Łesyk