• OPEN DAY

• 23 maja nasze Liceum zorganizowało Open Day czyli drzwi otwarte dla wszystkich uczniów klas 8 z terenu naszej gminy.

Rozpoczęliśmy od części oficjalnej, czyli od spotkania w BKO ósmoklasistów z Dyrektorem naszego Liceum, Panem Jackiem Wojciechowskim.

Następnym punktem programu było przedstawienie uczniom zasad gry terenowej, polegającej na odnalezieniu na terenie szkoły 13 ukrytych kodów QR, za którymi kryło się zadanie i miejsce konkurecji. Uczniowie mogli się w nich wykazać precyzją, cierpliwością, wiedzą i szybkością.

Trzy drużyny z najwyższym wynikiem dostały nagrody, pozostali mogli liczyć na słodką niespodziankę.

Nagrody ufundowane zostały przez Pana Dyrektora, za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy także naszym uczniom, którzy doskonale odnaleźli się w roli opiekunów grup i konkurencji.

Mamy nadzieję, że w sposób ciekawy, inspirujący i oryginalny przybliżyliśmy naszym młodym gościom szkołę.

Więcej informacji znajdziecie na stronie szkoły a ciekawe filmiki z życia naszego Liceum dostępne są na naszym YT - https://youtube.com/@liceumogolnoksztacacewborn1511...

Jeden z nagrodzonych zespołów ósmoklasistów z P. Katarzyną Kowalczyk i P. Justyną Cioch

Ósmoklasiści po wykonaniu jednego z zadań

P. Katzryna Kowalczyk wręcza dyplom